קייטרינג בשרי כשר לשבת חתן
 
 
 
 
מעוניינים להזמין קייטרינג שיספק לכם חוויה קולינרית בלתי נשכחת? אם אתם זקוקים לשירותה של חברת הסעדה המצוידת בכל רישיונות מכירת המזון, מהרישיון האזרחי ממשרד הבריאות ועד לתעודת הכשרות, אנו נשמח לפגוש אתכם באירוע שבת חתן אשר לפניכם. על אף היותנו חברה המעניקה שירות לאירועים גדולים מאד,יש לנו רזומה לא קצר גם באירועי חינה ושבת חתן אינטימיים ואזוטריים יותר.
 
היתרון הגדול שלנו כחברת קייטרינג הוא שאנו גם חברת הפקות
 
בכך, אינכם צריכים להסתמך על 2 ספקי שירות לחוד, אלא לצרוך מחברה אחת גם קייטרינג וגםאת הפקת האירוע כולו. להנהלה של החברה – ניסיון אדיר בתחום הפקת אירועי הענק, והיא גם עמלה על אירועים קטנים כמו שבת חתן בנוכחות קרובי המשפחה בלבד. שירותי ההפקות שלנו כוללים את הכנת האולם לישיבת האורחים, עריכת השולחנות באופן המתאים ביותר למוטיבים של האירוע, וכמובן – הגשת מנות הקייטרינג מהמשובחות בענף האירועים.
 
שירות מלא לכל לקוח עד לכניסה לאירוע
 
החל מבחירת התפריט, ועד הרכבתו המלאה – לפי פורמט של מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים. החל מהסדרת אופני ההגשה ועד ביצועם בפועל במהלך האירוע – לחברה שלנו ישנם כל הכלים לעזור לכם להגשים את אירוע הבוטיק שלכם על הצד הטוב ביותר. אנו מתחייבים ליישם עבורכם את כל התמורות אשר הזמנתם מאתנו כחברת הפקות וקייטרינג, ולעשות זאת באופן בלתי נשכח עבורכם ועבור המוזמנים/ות שלכם.
 
בעלי ניסיון עשיר בתחום הלוגיסטיקה
 
טעויות כמו הזמנת מספר אורחים גדול מדי או תזמון לא טוב של האירוע כבר מזמן לא קורות כאן. כחברה וותיקה בתחום האירועים, אנו ננחה אתכם בדיוק כמה אורחים מומלץ להזמין בשביל להימנע מדוחק וצפיפות, ונמליץ על תזמון האירוע בזמנים הגיוניים שימקסמו את הסיכויים להגעת כלל הקהל אשר הזמנתם.
 
חוויה בטעמים – ליהנות מאירוע סוחף ועוצר נשימה
 
עם הצוות מהקצועי של חוויה בטעמים תוכלו להנות מהפקה מקצועית ומרשימה של אירועים וחתונות בטבע 
 
אם אתם מעוניינים בשירות של אחת מחברות ההפקה הטובות בישראל, פנו אל חוויה בטעמים!