"הבא" "הגדל" "הקודם"
002    010    012    013    027    028
<12>
 
אולמות לברית מילה 
אולמות לברית מילה הם המקומות בהם הרך הנולד, בין שמונה ימים בלבד, חוגג את אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייו. אולם לברית הוא המקום בו מכריזים על שמו של התינוק החדש ואז מציגים אותו בפני חברים ובני משפחה שלא הזדמן להם לראות את התינוק מאז לידתו. משום ששמו של התינוק נחשף ברבים ומשום שהוא נכנס ליהדות עם הטקס של ברית מילה אירועי ברית הינם אירועים מרגשים מאוד עבור ההורים ועבור המשפחה והם משמעותיים מאוד.

אולמות לברית מילה פרושים בכל רחבי ישראל כך שגם בהתראה קצרה מאוד, של שבוע ויום מרגע הלידה עד שחוגגים לילד ברית במילה בתוך אולם אירועים לברית, ההורים יכולים למצוא אולם ברית אשר מתאים לכל צרכיהם. לא כולם נוהגים לחגוג אירועי ברית באותה צורה ולא כולם, באופן טבעי בהחלט, מתלהבים מאותם אולמות לברית מילה ובחורים לחגוג באותם אולמות אירועים לברית. ישנם כאלה אשר אצלם השיקול הכלכלי הוא המחליט באילו אולמות לברית מילה הם יקיימו את האירוע שלהם. לאחרים אין בעיה כלכלית והם מוכנים להשקיע כסף באירוע המרגש ולכן בוחרים אולמות לברית מילה שהינם יקרים יותר בצורה משמעותית. 

ישנם כאלה אשר אצלם השיקול הגיאוגרפי הוא המכריע והם יחפשו אולמות ברית אשר קרובים ככל האפשר למקום מגוריהם ולמקום מגוריהם של מרבית האורחים. ישנם כאלה אשר בוחרים אולמות לברית מילה על פי יופיים החיצוני ועל פי העיצוב שלהם ואחרים אינם סבורים כי יש לבחור אולם אירועים לברית רק על פי עיצובו, אלא לקיים אירוע צנוע יותר. ישנם הסבורים כי יש לבחור אולמות לברית מילה על פי איכות האוכל המוגשת בהם ולאחרים חשוב כי אולמות אירועים לברית יגישו אוכל כשר בלבד.

הרודיון אולמות אירועים לברית יכולים לשמש גם בתור אולמות אירועים לבריתות עבור תינוקות ממין נקבה שהוריהן רוצים לערוך להן מסיבה מפוארת ולהציג אותן בפני חבריהם הקרובים ובפני משפחתם. כמובן שכאשר בוחרים אולם לבריתה אין צורך לעשות זאת במהירות הבזק משום שניתן לערוך את הבריתה אפילו חודש או חודשיים לאחר הלידה שלא כמו ברית מילה שאז, כאמור, צריך לחפש במהירות אולמות לברית מילה.