ימי הולדת
יום הולדת הם ימים מיוחדים. בכל שנה בה גדלים בשנה, מלווים אותנו חברים ומשפחה ושמחים יחד איתנו.
ימי הולדת הם הזדמנות להפיק ערב אחד יחיד ומיוחד במיוחד בשבילנו:
יום בו כולם באים לחלוק לנו כבוד ולשמוח איתנו.

ימי הולדת של מטרו אירועים הם ימי הולדת בלתי נשכחים! אנו במטרו אירועים מלווים אתכם בארגון והפקה מקורית של ערב יום ההולדת.

שירותי מוסיקה, תאורה, קייטרינג, צוות מלצרים מזמרים, עיצוב ייחודי לאולם החגיגה ועוד ועוד.

ימי הולדת של מטרו אירועים - כי יום הולדת יש רק פעם בשנה!

"הבא" "הגדל" "הקודם"
01    04    05    06    007    014
<12>
 
ימי הולדת - הפינוק המושלם
 
תמיד כיף שיש סיבה למסיבה. יום הולדת הוא הזדמנות מצוינת לאסוף מסביבכם את כל האנשים האהובים עליכם, חברים וקרובי משפחה שמזמן לא ראיתם ולחגוג ביחד. 
 
מדוע כדאי לחגוג יום הולדת?
 
כאשר אדם מגיע לגיל מסוים (למשל, מחליף סיפרה), הוא נוטה להדחיק את הגיל ולוותר על ימי הולדת ומתנות. הוא מודיע לכולם, שלא יחגגו לו את יום הולדתו בשום צורה. כך, אותו יום הולדת הופך ליום אפרורי ושיגרתי. בהחלט דיכאון! במקום להתעצב על הזמן שחולף מהר מידי ועל הגיל ה"מופלג", על כל הדברים שלא הספקתם, מדוע לא לחגוג בחברת האנשים האהובים עליכם? לא משנה באיזה גיל מדובר - 30 ,40, 50, 60, 70 - כל גיל הוא סיבה למסיבה!
 

 
הגיע הזמן לצאת מהשגרה!
 
ימי הולדת באולמות אירועים הם הזדמנות מצוינת לצאת מהשגרה האפרורית. השנה, במקום לחגוג שוב בארוחת ערב סטנדרטית במסעדה, אתם יכולים להתפנק ולבחור בחוויה בלתי נשכחת באולם אירועים.
 

 
תכנון המסיבה
 
במידה ואתם מתכננים מסיבת ריקודים, מומלץ להשקיע בתקליטן, שיעשה שמח באירוע ויקפיץ את הרחבה. את רחבת הריקודים אפשר לשדרג באמצעות גימיקים מבדרים (שאפשר לרכוש בכפר גלעדי), כמו קונפטי, שרשראות מאירות, בלונים, משקפיים מאירות ועוד.  ישנן אפשרויות נוספות, כגון הרכב מוסיקלי. אין כמו מוסיקה חיה כדי להפוך ימי הולדת לבלתי נשכחים! אופציה אחרת, היא להקדיש את הערב כולו לקריוקי. זוהי חוויה משעשעת ומבדרת לכל האורחים. חשוב לציין, כי אלכוהול הוא בבחינת חובה, כדי להבטיח מצב רוח טוב ואווירה חיובית. הקדישו מחשבה גם לבחירת התפריט, כדי שהאורחים שלכם ייהנו וילקקו את האצבעות.
 

העיצוב הוא גם חלק חשוב מאוד מהאווירה של ימי הולדת. קשטו את המקום בשפע של בלונים, שיצרו אווירה חגיגית מתאימה. לבלונים יש להתאים את עיצוב השולחנות, המפות וסידורי הפרחים. 
 

נשמח להפיק עבורכם ימי הולדת מענגים במיוחד, החל מתכנון משותף ועד לביצוע מרהיב באותו הערב. אנו נספק לכם את התנאים המושלמים עבור ימי הולדת נפלאים - קייטרינג נפלא, מלצרים מזמרים, עיצוב חגיגי ועוד. צרו עימנו קשר.