חתונות
תכנון חתונה מוצלחת
בשעה טובה, החלטתם להתחתן. לאחר שהאופוריה מהצעת הנישואין התפוגגה מעט, הגיע הזמן לתכנן את החתונה. בשלב זה אתם מתחבטים בשאלות רבות כמו: מתי כדאי להתחתן, בחורף או בקיץ? איך לבחור את האולם המתאים? האם כדאי להשקיע בעיצוב? במאמר זה נענה על שאלות אלו.

היתרונות של חתונות קיץ
אין ספק שעונת הקיץ היא העונה החמה והמבוקשת עבור חתונות. השמיים כחולים ובהירים. הם מהווים את התפאורה המושלמת לצילומים מקדימים ולאירוע יפהפה. אין צורך לחשוש מגשם ומשמיים חשוכים וקודרים, שיפגעו ביום החשוב שלכם. בנוסף, לא תיאלצו לחשוש משפעות ומהצטננויות שונות, שאופייניים למדי לעונת החורף ותוקפים במפתיע ולעיתים - בתזמון גרוע.

יש לקחת בחשבון, כי חתונות בעונת הקיץ יקרות יותר, מכיוון שכל הספקים ואולמות האירועים גובים מחירים גבוהים יותר בשל הביקוש הרב. מצד שני, האורחים יודעים, כי השקעתם ולא חסכתם על גבם. לכן, הצ'קים יהיו נדיבים למדי.

היתרונות של חתונות חורף
היתרון האדיר של חתונות חורף הוא המחיר. במקום שאתם תירדפו אחרי ספקים שונים ותבקשו מהם הנחות, הם ירדפו אחריכם. הם יהיו גמישים יותר מבחינת המחיר והבקשות שלכם וילכו לקראתכם.
גם אולם אירועים יציע לכם הצעה משתלמת יותר עבור מנות. לעיתים הוא יצ'פר אתכם בדיל מיוחד, כמו תאורה על חשבון האולם וכו'.
חתונות חורף הן רווחיות יותר. לא תיאלצו להתחיל את חייכם המשותפים בהחזרת חובות ובהלוואות. לאחר שהחתונה תסתיים ותשלמו מכספי הצ'קים לאולם ולספקים, תוכלו להשתמש ב"עודף", כדי לפנק את עצמכם בירח דבש קסום בחו"ל.
האורחים שלכם לא יגיעו אל האולם כאשר הם מזיעים ועצבניים מהחום הכבד. גם החתן לא יצטרך לדאוג לכתמי זיעה. הכלה לא תיאלץ לחשוש, שהאיפור על פניה ייזל, בשל החום הכבד.

בחירת אולם מתאים
הסוד של חתונות מוצלחות, הוא בחירה מוצלחת של אולם האירועים. חשוב שתבחרו אולם, שמתאים מבחינת גודלו למספר המוזמנים שלכם. במידה ויש לכם מעט מוזמנים, כולם ירגישו מוזר ולא נוח באולם אירועים ענק. מה גם שהמוזמנים המועטים לא יצליחו למלא את הרחבה, שתראה ריקה מידי. אין מראה מדכדך יותר, מחתונה עם רחבה ריקה.

עיצוב האולם
לאחר שסיימתם עם רוב ההכנות ובחרתם את רוב הספקים, הגיע הזמן להתפנות לנושא של עיצוב האולם. תוזמנו לפגישה אישית עם מעצב הבית של המקום. תהיה לכם אפשרות לבחור באופציות הבסיסיות, הסטנדרטיות והזולות ביותר שמציע המקום, או לשדרג אותן.

לשדרוגים בעיצובי חתונות אין גבולות - בקלות אפשר להיסחף להוצאות מרובות של עשרות אלפי שקלים על פרחים, פמוטים, מפות וכו'. ההחלטה אם להשקיע בעיצוב, היא לחלוטין שלכם. עד כמה העיצוב של השולחנות, הפרחים והאגרטלים חשובים לכם? האם תעדיפו במקום זאת להשקיע יותר בירח דבש? אולי בהרכב מוסיקלי? צוות צילום גדול?
אנו במטרו נשמח להגשים את חלומכם ולהפיק את חתונתכם, תוך דאגה לכל פרט ופרט ובשימוש בניסיון הרב שרכשנו. צרו עימנו קשר.  
 
"הבא" "הגדל" "הקודם"
001    07    08    09    10    0013
017    19    020    20    021    22
026    26    27    028    29    30