בר מצווה
היום בו הופך הילד לנער הוא יום מלא חשיבות במסורת היהודית.
בר מצווה הנה אירוע לציון מעבר לגיל מצוות, לכניסתו של הילד לעולם המבוגרים, והכי חשוב - חגיגה לבני
המשפחה והחברים הקרובים. טקס בר מצווה הוא מעמד מרגש עבור הנער, הוריו, משפחתו וחבריו.
ברכות, מתנות, מוסיקה, ריקודים ומזל טוב - הילד כבר נער!

אירועי בר מצווה הם הזדמנות נהדרת לחגוג ביחד את הגיל הכה מיוחד של בנכם. אתם מוזמנים לחגוג איתנו, במטרו אירועים.

אנו מלווים אתכם בארגון והפקה של ערב השמחה, עיצוב האולם, שירותי קייטרינג, תאורה, מוסיקה, די ג'יי ועוד.. בר מצווה של מטרו אירועים - המסיבה המרגשת לכל המשפחה.


"הבא" "הגדל" "הקודם"
024    029    025    001    02    010
12    15    17    18    23    25
 
טיפים לתכנון מסיבת בר מצווה
במידה והבן שלכם מתקרב לגיל בר מצווה, אתם בוודאי מתלבטים איך לחגוג את המאורע. יתכן שבדומה לחברים שלו, גם בנכם מעוניין באירוע מרשים ולא בטיסה בחו"ל. לכן, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולגשת לתכנונים של אירוע בר מצווה. 

השלב הראשון הוא בחירת מקום
בחרו אולם לאירועי בר מצווה שסמוך לרוב האורחים. בנוסף, חשוב שהמקום יהיה ממוקם בסמוך לצירים ראשיים. כמו כן, במידה ויש לכם כמות מועטה של מוזמנים, חשוב שתכינו רשימה של האורחים. בדקו עם האולם, מהי כמות המוזמנים המינימאלית האפשרית. בנוסף, כדי להתרשם מהאולם, כדאי שתגיעו לבקר בערב שמתקיים בו אירוע. כך תוכלו לגבש דעה על העיצוב, האווירה ועל השירות הניתן במקום. בחרו באולם המעניק שירות אמין, מקצועי וחם. כך האירוע יופק על הצד הטוב ביותר. 

מתי יש לסגור תאריך עם האולם 
אירוע בר מצווה נחגג סמוך לתאריך יום ההולדת. מומלץ לסגור עם המקום לפחות חצי שנה לפני התאריך, כדי לשריין אותו. בנוסף, שריון תאריך, יבטיח לכם שהתאריך יישמר ולא ייתפס. חשוב לבדוק עם בית הספר של הילדים, כי בסמוך לתאריך לא מתקיים טיול שנתי, טיול לצופים וכו' - מה שעלול לצמצם את כמות המוזמנים, משמעותית. בנוסף, לאחר שסגרתם תאריך לאירוע בר מצווה, חשוב כי תיידעו במיילים את כל ההורים של הילדים בשכבה כי בתאריך הזה מתקיים אירוע. כך תמזערו את עוגמת הנפש שעלולה להתרחש, במידה והורה אחר יסגור אירוע באותו יום.  לאחר שכל אמצעי הזהירות ננקטו, הגיע הזמן לגשת לבחירת הספקים. רצוי לא להמתין לדקה האחרונה לפני אירוע בר מצווה, אלא לבחור אותם לפני כן.
פגישת טעימות ופגישת תיאום ציפות
חשוב לבצע פגישת טעימות כדי להתרשם מהאוכל, הטעם והמרקם. כמו כן, לא משנה כמה אתם לחוצים בזמן, אל תוותרו על פגישת תיאום ספקים עם האולם. בפגישה זו, יתבצעו תיאומים אחרונים עם האולם. עברו יחדיו על שלבי האירוע, ספרו על ציפיותיכם ודרישותיכם. 

אנו במטרו נשמח לארגן עבורכם אירוע בר מצווה מושלם ומענג - הן למבוגרים והן לבני הנוער. אנו נבטיח, כי אירוע בר מצווה יהיה מהנה במיוחד וישאיר טעם טוב, זמן רב לאחר שיגמר. צרו עימנו קשר.