"הבא" "הגדל" "הקודם"
002    010    012    013    027    028
<12>

מקומות לבריתה

ילדים רבים נולדים, ביניהם הבנים זוכים לעבור ברית מילה לאחר 8 ימים, אם מלווה באירוע או לא זה כבר בחירה של ההורים, היות ויש כאלה שמסתפקים בחיתוך עצמו בבית כנסת או משהו דומה וסוגרים עניין. אלו שמעדיפים לחגוג יערכו אירוע באולם אירועים בצפון. כשמדובר בהולדת בת זה כבר עניין אחר היות ואין איזשהו נוהל שצריך להיות כמו אצל בנים, חלק מהאנשים מעדיפים לחגוג ומחפשים מקומות לבריתה. לא חסרים בכל רחבי הארץ מקומות לבריתה, ניתן למצוא מקומות לבריתה בכל איזור בארץ, אם בריתה גדולה ורחבה ורבת מוזמנים ואם בריתה מצומצמת ורגועה. ישנן מקומות לבריתה בשפע אנו רק צריכים למצוא את המקום בו נוכל להכיל את אורחינו, מקום שנאהב את האוכל שמגישים בו וכד'. 

כאשר אנו מחפשים מקומות לבריתה, אנחנו צריכים לבדוק איזה מיקום יהיה הכי נוח עבורנו ועבור המוזמנים שלנו בהם אנו רוצים להתחשב. עלינו לדעת מראש לפחות בערך כמה אורחים יגיעו לאירוע שלנו כל זה כדי לדעת איפה יהיה הכי נכון וטוב לסגור מקום. מקומות לבריתה יכולים להימצא בערים בהם כמות האולמות גדולה, כמו ראשל"צ, רחובות, אשדוד, תל אביב ועוד. ישנם מקומות לבריתה, שנתחבר אליהם יותר ישנם מקומות לבריתה שנתחבר אליהם פחות, ישנם מקומות לבריתה בהם נחוש שזה המקום המתאים עבורנו או שמנהלי המקום יענו על דרישותינו, אלו הם מקומות שמומלץ לסגור בהם את האירוע שלנו, את הבריתה. 

מקומות לבריתה מן הסתם גם יתאימו לברית, סוג האירוע פחות חשוב מכמות המוזמנים שיש לנו אליו, או מהמיקום של האולם בו יתרחש האירוע. בריתה זו חגיגה נעימה אין בה פרטים או הליכים דתיים, בסך הכל חגיגה ושמחה על הולדת הבת. ישנם משפחות שמוותרות על עשיית בריתה, אם בגלל חוסר יכולת כלכלית לערוך אירוע, או בגלל מחסור רב של אורחים, אך זה בהכרח חייב להיות כך, אפשר לחגוג כל דבר, כל סיבה באמצעות המון דרכים. לא רק אירוע, ישנם מקומות לבריתה שהם לא בהכרח אולם אירועים אלא יותר מסעדה נעימה, או סוג של בית קפה בסגנון מיוחד.