"הבא" "הגדל" "הקודם"
01    007    014    022    027    04
<12>

 מלצרים מזמרים

בהמון מקומות במיוחד אולמות אירועים ישנם מלצרים המגישים לנו את הארוחה וכל שאנו מבקשים, כמו במסעדה, בית קפה או בר. ישנם מקומות מיוחדים ומסוימים בהם אנו נמצא מלצרים לא רגילים אלא מלצרים מזמרים. מלצרים מזמרים הם מלצרים בעלי קול יפה סך הכל שלא נוטים לזייף בשירה, ונוהגים לשיר בזמן העבודה כמו הופעה לקהל הנמצא במקום. בהמון מקומות כאלה מחפשים אנשים רבי יכולות לעבודה, כאלה שיכולים למלצר טוב ולשרת את הלקוחות בצורה יעילה ובנוסף כאלה שגם יודעים לשיר ולא מזייפים או בעלי פחד במה. קשה למצוא מלצרים מזמרים, או כאלה שיהיו טובים גם בעבודה וגם בחלק הכייפי שבה. 

המון אולמות אירועים גם הם נוטים להעסיק מלצרים מזמרים כדי שיוכלו להפוך את האירוע לשמח יותר בכל עת בו יצטרכו זאת. מלצרים מזמרים מפיחים רוח חיים במקום לא משנה היכן, כי ידוע שמוזיקה עושה שמח ומרעננת את האנשים שבמקום, אנשים אוהבים מוזיקה, צלילים ושירה, רוב האנשים יוצאים לבלות מהסיבה הזאת, לשמוע מוזיקה במקום מסוים, לשתות לאכול ולעשות את כל הדברים שעושים לנו טוב. מלצרים מזמרים קיימים בהמון מקומות, במיוחד פאבים בהם נוטים לערוך הופעות קטנות או מחוות לזמרים מסוימים. בעבר היה הדבר נפוץ אף יותר, המון אנשים שאוהבים לשיר אך אין להם איפה עבדו בתור מלצרים מזמרים במסעדה או פאב או אולם אירועים מסוים. 

ישנם מלצרים מזמרים שרוצים להתפתח שרוצים להגיע לאנשהו עם השירה, וישנם כאלה שעושים זאת נטו בשביל הכייף בעבודה, אנשים שרוצים להתפתח בתחום יודעים שככל שישירו יותר ישתפרו יותר או יתגלו מהר יותר ועל כן העבודה הזאת משתלמת להם, סך הכל אין לדעת את מי נפגוש בדרך. מלצרים מזמרים כמובן צריכים לעשות גם את עבודת המלצרות כיאות, לשרת את הלקוחות בצורה טובה, לתת תשומת לב, לשמח אותם עם השירה והמנגינות, ובעצם מתפקידם להפוך את הבילוי של הלקוחות במקום למוצלח יותר. מלצרים מזמרים סך הכל מביאים עימם אנרגיות חיוביות לעבודה ולמקום בכללי, ועוזרים למלא את המקום שזהו חלק חשוב בעסק לא משנה מאיזה סוג.