"הבא" "הגדל" "הקודם"
07    10    11    0013    09    001
<12>

 חינה ברחובות

זוגות רבים שעומדים להתחתן נוהגים לערוך לפני כן את חגיגת החינה, חינה היא אקט מסורתי, מן מנהג ידוע בקרב העדה המרוקאית במיוחד, למרות ששאר עדות המזרח בוחרות לקחת חלק במנהג זה גם כן. גם ליצור חינה זה סוג של אירוע שקודם לאירוע החתונה עצמו, לשם כך אנו זקוקים למקום לחגוג בו את החינה, מקום קטן יותר מאולם החתונה לשם מזמינים בדרך כלל יותר אנשים, אם בחרתם לערוך את החתונה במקום מסוים מומלץ לערוך באיזור זה גם את החינה, למשל אם סגרנו על חתונה ברחובות נסגור גם על חינה ברחובות. רחובות הפכה לעיר בה יש המון אולמות טובים, בגדלים ואיכויות שונים לעשיית אירוע מכל סוג. 

ניתן לערוך חינה ברחובות, ישנם ברחובות המון אולמות אירועים והמון מקומות בהם נוכל לערוך חינה. אירוע החינה מלווה בדרך כלל בהמון תלבושות בחינה המפורסמת עצמה שנמרחת על היד ובשירים מן העדה, בדרך כלל חינה נעשית לקרובים ולפחות או יותר משפחה מצומצמת ועל כן ניתן להתספק במקום קטן לעריכת החינה. ניתן לערוך חינה ברחובות, באולמות בערים אחרות קרובות כמו ראשל"צ, בת- ים וכד'. 

חינה ברחובות יכולה להיות נכונה עבורנו אם אנו גרים בקרבת מקום וכך גם האורחים שאנו מזמינים. אלא אם מרחק ונסיעות לא מאיימים או מפריעים לנו או למנוחתנו ואז זה כבר באמת לא רלוונטי מיקום החינה. 

חינה ברחובות יכולה להיות קטנה ומצומצמת ויכולה להיות גדולה רחבה עם חברת הפקה שמפיקה את האירוע. המון אנשים שוכרים חברת הפקת אירועים שעוזרת להם בהכנת האירוע, לא משנה אם חינה או חתונה. ניתן לראות חינה ברחובות, מופקת ובנויה ומסודרת היטב וניתן לפגוש בחינה ברחובות שמחה לא פחות רק ללא חברת הפקה שעושה אותה ואחראית עליה. 

המון אנשים בוחרים לערוך חינה ברחובות ולהדגיש באירוע זה את הסמל והמעבר מהרווקות אל מוסד הנישואים, נוהגים לערוך חינה בקרב עדות המזרח, יש כאלה שיבחרו לעשות חינה בבית, בחצר הגדולה, אולם באולם אירועים, אם בוחרים באולם ניתן לבדוק אולמות ברחובות, חינה ברחובות יכולה להיות פיתרון טוב לנו.