אירועים קטנים
חיפשתם רעיונות לאירועים קטנים? חשבתם על אירועים קטנים כעל אירועים לא הכי מרהיבים מלכתחילה? יש לנו בשורות גדולות עבורכם - הגודל לא קובע!!! אירועים קטנים הם הטרנד בה' הידיעה היום ויש כל כך הרבה פיתרונות יצירתיים להקים אירועים קטנים ענקיים, פתרונות שלא ניתן ליישם במקרים של אירועים גדולים ו/או בינוניים.

אירועים קטנים תחת כיפת השמיים:
אירועים קטנים תחת כיפת השמיים בחודשי הקיץ ועונות מעבר הם דבר נפלא. זו הזדמנות טובה להוציא את המשפחה או המשרד לבלות מחוץ למסגרת של בטון וזכוכיות. ניתן להפיק אירועים קטנים כמו ימי הולדת בפארק, על שפת הים, בכנרת או ליד מקור מים אחר, ניתן אפילו לקיים אירועים קטנים בקאנטרי קלאב בשעות הערב (יש מועדוני בריאות וכושר הפותחים את רחבת הבריכה לאולם אירועים לפי הזמנה).

אירועים קטנים באוהלים:
ישנן חברות המשכירות אוהלים וכן שירותי התקנה ופירוק של אוהלים המיועדים לאירועים. אירועים קטנים יכולים להתקיים במסגרת אוהל אחד בטבע, מה שיוצר את אפקט הגיבוש באווירה חד פעמית ולא שגרתית.הביקוש לאוהלים הופך יותר ויותר נפוץ כיום שכן יותר ויותר אנשים מעדיפים לקיים אירועים ובפרט אירועים קטנים בחיק הטבע.
 

אירועים קטנים במסעדות או בבתי קפה:
בתי קפה ומסעדות בעיר מגוריכם הם פיתרונות מצויינים לאירועים קטנים בעיקר של המשרד, ימי הולדת בקרב משפחה וחוג חברים מצומצמם וכו'. מקומות מוכרים, יפים, נוחים להגעה ובעיקר - מקומות המתמחים באוכל ובקינוחים מצוינים. אירועים קטנים במקום המתמחה במאכלים ובשירות הוא מלכתחילה מקום מספר אחד לקיים בו אירוע אז זה המקום עבור אירועים קטנים. גם כאן לא צריך לתכנן חודשים מראש, מספיק לסגור רשימה, לדעת מה מספר המוזמנים ולסגור אגף או לחילופין את המקום כולו בהודעה של שבועיים מראש. אירועים קטנים הם אירועים שניתן לארגן באופן ספונטני וזה הופך אותם מהנים יותר וקלים יותר להפקה.
 
באולם קאלה אירועים תוכלו למצוא את כל הפתרונות לחגיגת אירוע בסגנון ייחודי באזור חיפה והצפון. הקומפלקס היוקרתי של המקום מאפשר לכם לחגוג את כל סוגי האירועים - קטנים, גדולים, משפחתיים, עסקיים ועוד.
 
בקרו באתר - קאלה
 
 

"הבא" "הגדל" "הקודם"
004    04    08    09    11    23